حضور دایا‌تِک در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو

سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو روز شنبه ۹ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور بیش از ۱۶۰ شرکت تولیدی و ارائه‌دهنده خدمات نانویی با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، سیدمحسن دهنوی رییس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس، اسدی‌فر رییس شرکت های دانش بنیان و سعید سرکار دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.

این نمایشگاه با حضور شرکت‌های صنعتی فعال در حوزه‌های مختلف نانو همچون نفت و انرژی، بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست، کشاورزی و بسته‌بندی، خودرو، رنگ و پوشش، ساختمان، منسوجات و مواد پیشرفته میزبان علاقمندان برای آشنایی با دستاوردهای این حوزه بود. در غرفه نانواستارتاپ سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، ۴۰ استارتاپ بیش از ۱۰۰ محصول فناورانه خود را در معرض نمایش مخاطبان قرار دادند.

شرکت دایا فناوری مانا (دایاتِک) نیز با حضور در این نمایشگاه به ارایه آخرین دستاوردها و محصولات خود در زمینه‌های مختلفی همچون تشخیص پزشکی و آزمایشگاهی (IVD)، داروپژوهی و صنایع غذایی پرداخت. پمپ سرنگی میکروفلوئیدی، بیوسنسورهای پیشرفته و دستگاه تحلیل برهمکنش مولکولی ازجمله محصولات دایا‌تِک هستند که در مسیر تجاری‌سازی و ورود به بازارهای داخلی و خارجی قرار دارند.

سایر اخبار